з 9:00 до 18:00
Сб. - Нд.: вихідні

Чому потрібна передплата?

Нажаль близько 80% наших потенційних клієнтів відлякує необхідність передплати і нам щодня доводиться пояснювати чому вона потрібна.

Ми привозимо годинники "ПІД ЗАМОВЛЕННЯ З ПОЛЬЩІ", тобто годинник перетинає український кордон і згідно чинного українського законодавства ми оплачуємо митні платежі, тобто розмитнюємо його. Повертати такий товар назад в Польщу досить накладно. 

Крім цього ми оплачуємо доставку годинника по Польщі службою InPost, тому що наш польський постачальник знаходиться за 600км від українського кордону, вартість такої доставки 20 злотих, що на момент написання статті становить приблизно 180грн. Далі годинник відправляємо Новою Поштою по Україні, тарифи НП: доставка в обласні і райцентри 70грн + 10грн коробка + обов'язкове страхування 5грн за кожну 1000грн вартості товару. Тобто, доставка в одну сторону годинника, який коштує 5000грн буде коштувати 105грн. Якщо ж клієнт не з'являється по годинник, чи з'явився, приміряв і сказав "годинник класний, але мені він трохи завеликий/замалий", то нам потрібно оплачувати зворотню доставку... 

Доставка до клієнта з Польщі: 180грн + 105грн = 285грн - це лише в одну сторону не рахуючи митних платежів.

Повернення годинника в Польщу в разі відмови: 105грн + 180грн = 285грн.

Тобто загальна вартість витрат на повернення годинника, який вартує 5000грн становить 570грн.

Дуже сподіваємось що Ви знайшли час прочитати цю невелику розповідь і зрозуміли чому ми беремо передплату саме у розмірі 500грн, а не 100 чи 200.

Нажаль ми не маємо змоги привозити годинники на "примірку", якщо Ви хочете якийсь годинник, Ви повинні дуже добре вивчити його розміри, фотографію як він виглядає на руці, при можливості переглянути відеоогляди на ютюбі і лише тоді, впевнившись що це те, що Вам потрібно, замовляти годинник.

Якщо ми були не переконливі і у Вас залишились сумніви, ми з радістю поспілкуємось з Вами в Viber чи Telegram і надамо фото докази, що ми не шахраї, які хочуть збагатитись Вашими 500 гривнями)). За час роботи магазину ми зробили безліч "живих" фотографій більше 100 різних моделей годинників, які у нас замовляли.